Zaton – jedno z nejlepších míst kam můžete do Chorvatska s dětmi

Zaton – jedno z nejlepších míst kam můžete do Chorvatska s dětmi

Písečná pláž, mělké moře, bazény, dětské hřiště a animační programy – to jsou klasické požadavky rodin s dětmi na letní dovolenou u moře. Najít místo v Chorvatsku, které tohle všechno splňuje není až tak úplně jednoduché. Pokud pořád přemýšlíte a hledáte máme pro Vás jeden tip – Zaton Holiday resort.
Zaton Holiday resort se nachází cca 3 km od městečka Nin a 15 km od Zadaru. Pláž, která k areálu patří byla oceněna Modrou vlajkou, tzn. můžete očekávat kvalitní služby na pláži a čisté moře.  Samotná pláž je písečná, zčásti oblázková. Vstup do vody je pozvolný a mělký.
Resort poskytuje skvěle zázemí pro rodiny s dětmi. Naleznete zde dětská hřiště, vyhřívané bazény, tobogán a skluzavka na pláži. O oblíbenosti svědčí také množství pozitivních recenzí resortu na stránkách agentury Invia.
V komplexu je možnost ubytováni v tříhvězdičkových a čtyřhvězdičkových apartmánech. V recenzích se obecně doporučuje objednáni spíš čtyřhvězdičkových apartmánů, které jsou renovované luxusní apartmány s klimatizací.
K dispozici jsou také obchůdky s vybavením na pláž a suvenýry, tabák, vinotéka, kadeřnictví a samoobsluha. Na místě je možné dokoupit vše od bot do vody, bábovek, šnorchlů a osušek i plavek až po pečivo a jakékoli běžné potraviny. Ceny v restauracích i v marketu jsou zhruba o třetinu vyšší, než u nás.
Přehled možností ubytovaní v lokalitě v nabídce Invia.cz

Nabídka zájezdů a ubytování: 

Camping Zaton


Zaton, Chorvatsko
Snídaně
18.6.-23.6.2022
9832 Kč
Doprava: Vlastní