0
Řecko

Kalamitsi (někdy taky přezdívaná jako Kavalikefta) patří mezi nejkrásnější pláže na Lefkadě a nachází se 29 km jihozápadně od hlavního města.

0
Řecko

Vassiliki je rybářská vesnice ležící 38 km jihozápadně od města Lefkada. Leží kolem krásné zátoky.

0
Řecko

Kathisma je jednou z nejdelších pláží Lefkady. Nachází 17 km jihovýchodně od hlavního města, poblíž vesnice Agios Nikitas.  Pláž je pokrytá jemným bílým pískem a nabízí koupání v čistým moří úžasné tyrkysové barvy.

0
Řecko

Pláž Mylos se nachází 14,5 km jihozápadně od města Lefkada. Leží mezi dalšími známějšími plážemi  Agios Nikitas a Kathisma.

0
Řecko

Egremni se nachází 38 km jihozápadně od města Lefkada.

5
Řecko

Porto Katsiki je nejoblíbeněji pláž na Lefkádě. Nachází se 44 km jihozápadně od hlavního města ostrova a poblíž vesnice Athani.

0
Řecko

Plážové letovisko Stegna na Rhodosu se nachází se pouhých 500 metrů od vesnice Archangelos. Pláž je písčitá a s občas kamínky. Vstup do vody je bez problému.

0
Chorvatsko

Pláž Trstenica patří mezi nejoblíbenejší pláže na poloostrově Pelješac. 400 m dlouhou pláž s drobnými oblázky a pískem naleznete u východního východu z města. Pláž je vhodná taky pro malé děti a neplavce.

0

Pláž se nachází v turistické zóně Verudela asi 6 km od centra města Pula. Nachází se u vchodu do této zóny a je dlouhá okolo 180 metrů.

5
Chorvatsko

Borik je hotelová pláž u stejnojmenného hotela, který se nacházi asi 1 km od centra města Zadar. Pláž je tvořená z kombinace oblázku, skal a betónu.

5
Kypr

Protaras je pláž ve stejnojmenném letovisku. Letovisko je známe písečnými plážemi a čistým mořem. Nejznámější z nich je Fig Tree Bay. Nachází se asi 10 km na jihozápad od Ayia Napa.

1.715685
Chorvatsko

Pláž Soline oceněná Modrou vlajkou se nachází přímo v městečku Soline. Pláž je oblázková částečně zpevněna betonem. Jinak oblast Soline je známe především pláži Melina, která se nachází poblíž Soline směrem k Čižici.

4
Francouzská Polynésie

Na korálovém ostrůvku blízko hlavního ostrova Bora Bora se nachází luxusní hotel řetězce Four Seasons. Resort je ponořen do přírodní krásy tropické Francouzské Polynésie.

5
Dominikánská republika

Poloostrov Samaná je jeden z nejkrásnějších krajů Dominikánské republiky. Můžete se těšit na blankytně modré moře, bohatý podmořský život a tropické ostrovy v bezprostřední blízkosti.

2
Portoriko

La Monserrate je veřejná pláž známa také jako Luquillo Beach. Nachází se na severovýchodním pobřeží Portorika, u města Luquillo, přibližně 25 km od mezinárodního letiště Puerto Rico. Pláž je 400 m dlouhá a pokrytá krémově zbarveným pískem.

0
Řecko

Pláž Anissaras se nachází mezi letovisky Analipsi a Agkisaras, 28 km východně od Heraklionu. Písečná pláž je 350 m dlouhá a leží přímo u hotelu Lyttos Beach, který je taky správcem pláže.