Kvarner - Krk

Přehled doporučených pláží

1.715685

Pláž Soline oceněná Modrou vlajkou se nachází přímo v městečku Soline. Pláž je oblázková částečně zpevněna betonem.

1

Pláž Jadran se nachází v severozápadní části ostrova Krk v oblíbeném letovisku Nvijice. Pláž je oblázková s betonovými platy a mírným vstupem do moře, takže je vhodná i pro děti.

0

Pláž se nachází u kempu Glavotok v západní části ostrova Krk v nejbližším místě k sousednímu ostrovu Cres.

0

Pláž Rupa je městská pláž v centru letoviska Malinska na ostrově Krk.

0

Pláž Pesja je oblázková městská pláž s malou betonovou plošinu. Vzdálena je přibližně 1 km od centra města Omišalj.

0

Pláž patří k naturistickému kempu FKK Konobe. Pláž je oblázková a nacházi se 3 km od města Punat.

0

Pláž Punta Debij, někdy označovaná taky jako China beach, je městská oblázková pláž v jihozápadní části města Punat.

0

Dražica je městská pláž pokrytá převážně oblázky, s částečné skalnatým povrchem. Pláž je situována přímo ve městě Krk. Krk je město na ostrově Krk, na pobřeží Krcké zátoky.

0

Porporela Ježevac je městská pláž tvořená kombinaci písku a kamenů. Pláž se nachází v centru města Krk, nedaleko od kempu Jezevac. Krk je město na ostrově Krk, na pobřeží Krcké zátoky.

0

Camping Ježevac je z 80 % skalnatá a z 20 % písečná pláž, která patří ke motokempu Jezevac. Kemp Ježevac patří mezi kempy v Chorvatsku s nejvyšší kvalitou.

0

Camping Krk je skalnatá a oblázková pláž, která patří ke kempu Krk, který se nacházi 2 km od centra města Krk. Část pláže byla upravena betonovými plošinami.

3

Vela Plaža je pláž dlouhá 1800 m a je kombinací oblázků a písku. Pláž se nachází v jižní části ostrova Krk, v turistickém městečku Baška.

0

Pláž Pecine je oblázková, písečná a skalnatá pláž nacházející se v středisku Šilo. Šilo je umístěno na ostrově Krk, naproti riviéře Crikvenica.