Istrie - Poreč

Přehled doporučených pláží

1.725275

Pláž hotelu Galijot je skalnatá hotelová pláž, která se nachází na malém poloostrově pokrytém hustým borovicový lesem.

0

Skalnatá pláž se nachází u hotelu Laguna Materada, na malém poloostrůvku, cca 3 km severně od centra města Poreč.

0

Pláž hotela Laguna Parentium je skalnatá pláž, která se nachází u hotela malém poloostrově a vyznačuje zvýšenými útesy s menšími šotolinovými úseky.

0

Lotosi je hotelová pláž v blízkosti historického města Poreč. Je to nízká pláž se skalnatými úseky a betonovými deskami, dobře přizpůsobenými ke konfiguraci terénu.

0

Pláž Oliva se nachází na ostrově Sv. Mikuláš, obklopen bohatou středozemní zelení a nabízí velkolepý výhled na porečskou promenádu. Ostrov je pokrytý autochtonní lesy černého dubu a borovic.

0

Pláž Spadici Materada je městská pláž a nachází se 2,5 km severně od města Poreč. Povrch pláže je převážně betonový v kombinaci s kameny.

0

Pláž Valeta se nachází na okraji severozápadní části poloostrova Lanterna, 13 km od města Poreč. Je využíván hosty z blízkého autokempu, ale i další návštěvníky a turisty.

0

Skalnatá pláž se nachází u naturistického kempu Ulika. Od střediska Poreč je kemp vzdálený 8 km. Velká část areálu leží pod stoletými duby v přírodním prostředí.

2.794785

Pláž Brulo je umístěn jižně od města Poreč, v blízkosti několika luxusních hotelů a apartmánů řetězce Valamar. Pláž je rozdělena na oblázkovou, zpevněnou a skalnatou. Část je pokryta trávou.

5

Pláž Crnika je 300 metrů dlouhá pláž složená z oblázků a skalnatých útesů. Pláž se nachází v kempu Lanterna, který leží asi 13 kilometrů severně od města Poreč.

3.62617

Pláž Donji Spadici se nachází asi 2 km severně od centra města Poreč mezi dvěma hotely Laguna Materada a Laguna Park, v blízkosti sportovního centra.

0

Pláž Galeb se nachází pod autokempem a komplexem apartmánů Solaris na poloostrově Lanterna, 13 km od města Poreč. Pláž má velmi atraktivní polohu s výhledem na aquatorium.

0

Gradsko kupaliste Poreč je kamenná a betonová městská pláž, která se nachází v obci s největším počtem modrých vlajek.

0

Bellevue beach je kamenitá, 250 m dlouhá pláž doplněna betónovými panely. Nachází se v Modré laguně, vzdálena asi 2 km od města Poreč.