Inspirace pro Vaši dovolenou

 

Jenom ověřené pláže s Modrou vlajkou
V přehledu jsou jenom kvalitní pláže, které splnili přísne podmínky a smí na nich vlát Modrá vlajka. Modrá vlajka (Blue Flag) je prestižní mezinárodní ocenění za čistotu moře a jeho okolí, upravenost, vybavení,služby na pláži, kvalitní sanitární a bezpečnostní podmínky na plážích.

 

Jednoduché a přehledné vyhledávání
Pláže můžete vyhledávat a filtrovat dle cíle Vašeho pobytu, koupací sezóny a také dle preferovaného typu pláže. Výsledky se zobrazí v seznamu a taky na mapě, kde je možné jednotlivé pláže dále vyhledávat. V náhledu se zobrazí název a fotografie pláže, pokud je k popisu připojena.

 

Přesná lokalizace pláže na mapě
U každé pláže je zobrazena jeji přesná poloha na mapě. Jako podklad jsou použiti mapy od Google. Mapové podklady Google jsou celosvětově nejrozšířenějším mapovým podkladem a poskytují komplexní podklady pro zobrazování dalších podrobnějších informací.

 

 

Fotografie skutečně z pláže
Fotografie jsou skutečně z pláže, kterou představujeme. Ilustrační fotografie nepoužívame. Pokud foto nemáme, pak u popisu pláže chybí. V případě, že naleznete u pláže neodpovídající fotografii, kontaktujte nás. Rovněž budeme rádi, když nám zašlete Vaše fotografie z pláži.

 

Výhled počasí na 14 dní
Pokud se už Vaše dovolená bliží a zajimá Vás aktuálni počasí v regionu nemusíte hledat jinde. U každé pláže se zobrazuje předpověď počasí pro nejbližší dni. Data jsou sbíraná z nejblíž ležící meteostanice. Předpověď počasí dodává yr.no, norský Meteorologický ústav a NRK.

 

Ubytováni v okolí pláže
U každé pláže naleznete také odkazy na možnosti ubytováni v lokalitě od prodejců v ČR. Upozorňujeme, že se nemusí jednat o ubytovaní přímo u pláže. Filtrováni je nastaveno na región, kde se pláže vyskytuje. Přesnou vzdálenost od pláže si doporučujeme ověřit.