Francouzská Polynésie

Přehled doporučených pláží

4

Na korálovém ostrůvku blízko hlavního ostrova Bora Bora se nachází luxusní hotel řetězce Four Seasons. Resort je ponořen do přírodní krásy tropické Francouzské Polynésie.

3

Resort Intercontinental Bora Bora Resort & Thalasso Spa je situován na východní část Bora Bora nazvanou Motu Piti. Nabízi jedinečný výhled na lagunu a posvátnou horu Otemanu.

0

Veřejná pláž Matira je tvořena jemňoučkým bílým pískem s perleťovým nádechem a je obklopena hustými porosty palem.

0

Část pláže Matira u snack baru Matira. Veřejná pláž Matira je tvořena jemňoučkým bílým pískem s perleťovým nádechem a je obklopena hustými porosty palem.

0
Luxusní resort řetězce Hilton se nachází na jednom z jihozápadních ostrůvků u hlavního ostrova Bora Bora.
0

Na jednom z malých ostrovů v krásné laguně, která obklopuje ostrov Bora Bora, se nachází luxusní resort řetězce St. Regis. Prostorné vily nabízejí výhled na zelený ostrov Bora Bora nebo na oceán.

0

Hotel Maitai je situován ve svěží tropické zahradě nedaleko pláže Matira, která je jedinou veřejnou pláží na Bora Bora.

0

Resort je situován na soukromém ostrově Bora Bora, rozkládá se na svahu obklopeném bujnou vegetací a na nádherné písečné pláži s bílým pískem. Resort je vzdálen pouhých 30 min jízdy od letiště.

0

Hotel Intercontinental Le Moana leží na jižní straně ostrova Bora Bora na výběžku Matira. Každoročně tam přijíždějí turisté, aby obdivovali legendární přírodní krásy laguny a korálových útesů.

0

Resort Le Méridien se rozléhá na jedné z písčitých pláží, omývaných vodami tyrkysové laguny.

0

Luxusní hotelový komplex se nachází na ostrově Motu Tevairoa s výhledem na lagunu, obklopující ostrov Bora Bora.