CK Blue Style nabízí k zájezdům do Emirátů vstupenku na EXPO DUBAJ zdarma

CK Blue Style nabízí k zájezdům do Emirátů vstupenku na EXPO DUBAJ zdarma

CK Blue Style nabízí pro nové a závazně vytvořené rezervace od 6. 1. 2022 do Spojených Arabských Emirátů jednodenní vstupenku na UNIKÁTNÍ SVĚTOVOU VÝSTAVU. Nabídka platí pro letecké zájezdy s odlety od 26. 1. 2022 do 28. 2. 2022 se společností Smartwings.

O vstupenku si musíte zažádat během online rezervace zájezdu.  V seznamu doplňkových služeb si zvolíte "VSTUPENKY NA EXPO ZDARMA". CK Blue Style za vás vstupenky objedná i uhradí. Vstupenka bude na místě distribuována delegátem. Vstupenku využijete kterýkoliv den během vašeho pobytu.

EXPO 2020 v Dubaji probíhá do 31. března 2022. Poprvé je hostitelem světové výstavy arabská země. EXPO 2020 má více než 200 účastníků z víc než 180 zemí. Účastní se ho také nadnárodní společnosti, vzdělávací instituce a nevládní organizace. Hlavní místo EXPO 2020 v Dubaji má plochu 438 hektarů a nachází se mezi Dubají a Abu Dhabi.
Jednodenní vstupenka stojí standardně 790 Kč.

V Dubaji  Vás čekají velmi příjemné teploty okolo 25 °C. Kromě Expa můžete navštívit nejnovější atrakce jako vyhlídku The View at The Palm či největší vyhlídkové kolo na světě Ain Dubai

Webkamera v oblasti: 
Navštívili jste pláž a máte pro nás doplňující informace k popisu, hodnocení nebo fotografie místa? Podělte se s námi v diskuzi ve FB skupině - Plážová Dovolená - kam na dovolenou k moři  nebo nám informace zašlete e-mailem na kontakt@plazovadovolena.cz. Vaše názory nám pomohou zkvalitnit obsah stránek. Děkujeme.